Меню ∨
Главная
Сеть ресторанов
Уличная еда
Время есть
Новости
О нас
Вакансии
Контакты
СЕТЬ РЕСТОРАНОВ
ЧЁРНАЯ КОШКА
Поиск ресторанов
Кафе - KIDS MEAL CAFE

 

 

В місті професій KidsWill відкрилася піцерія. Вона знаходиться в KIDS MEAL CAFE біля станції Ферма.

 

Відтепер ви, шановні громадяни міста професій, зможете посмакувати улюбленою стравою мільйонів. Саме тут ви знайдете піцу на будь-який смак: фруктову, овочеву, з шинкою та грибами, фірмову піцу “4 сири” та багато інших. Крім того, можна власноруч підібрати інгредієнти для начинки та замовити собі ексклюзивну піцу, виготовлену за власним рецептом. Окрім основної страви у меню нашої піцерії також представлені різноманітні закуски: фокачо, сирні, пряні, фруктові палички та декілька десертів.

 

Якщо ж ви готуєтесь до пляжного сезону та прагнете підтримувати себе у формі, то обов'язково повинні спробувати в піцерії KIDS MEAL CAFE салат з овочами,  м'ясом курочки, шинкою або бринзою. Звичайно, після смачного обіду вам захочеться втамувати спрагу. Пропонуємо вам зробити це за допомогою фірмового узвару або компоту зі свіжих ягід та фруктів, приготовлених з любов’ю нашим шеф-кухарем.

Запрошуємо всіх до нашої нової піцерії від KIDS MEAL CAFE! Ми допоможемо відновити свої сили після важкої роботи не лише маленьким громадянам міста професій, але й стомленим довгими годинами очікування дорослим гостям KidsWill.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Адрес: 

г. Киев, ул. Заболотного, 37

 

Телефоны: 098/093 - 38 38 353

 

Сайт: kidswill.com.ua